Поиск

Зеленський запропонує інвесторам збудувати курорт на березі Чорного моря

Глава держави запропонував побудувати в Україні новий курорт "з нуля"

У п’ятницю, 13 вересня, в Києві на форумі YES президент України Володимир Зеленський зробив пропозицію іноземним і українським інвесторам – він запропонував звести на березі Чорного моря нове місто-курорт. При чому, як наголосив президент, це буде будівництво “з нуля”.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

“Нам є що вам запропонувати, якщо можна так сказати – є чим за цим столом вас пригостити. Це низка проєктів, куди під мої особисті гарантії захисту я запрошую іноземний бізнес… Новий курорт на узбережжі Чорного моря. Потрібно уточнити – це абсолютно нове українське місто. З нуля”, – сказав Зеленський.

Він також запросив інвесторів вкладати кошти в такі проєкти, як перетворення пустельних земель на півдні України на родючі; міжуніверситетський IT-кластер у Харкові; центр кіновиробництва в Києві; нові гірськолижні курорти в Карпатах (у Славському й Боржаві); Іmpact-інвестування; острів Хортиця й масштабний парк розваг для гостей зі Східної та Центральної Європи.

Крім того, президент пропонує інвесторам вкладати кошти у гірськолижні курорти Карпат. "Карпати великі. У нас є гігантський потенціал стати східноєвропейськими Альпами. Зараз ми розглядаємо проекти у Славському (Львівська область) та Боржаві (гірський масив у Закарпатській області)", — заявив Зеленський.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии