Поиск

Зеленський сказав, що скаже Путіну під час їхньої майбутньої зустрічі

Під час перебування в Німеччині, Зеленський виказав свою думку щодо можливої зустрічі з Путіним. Президент України сказав, що донесе до кремлівського диктатора думку, що Крим та Донбас це Україна.

Зеленський

Президент України Володимир Зеленський розповів, що під час першої зустрічі з президентом РФ Путіним скаже йому, що Донбас і Крим - це Україна, розповіли на сайті Українська правда. Так, на питання журналіста, що він скаже Путіну під час їхньої першої зустрічі, Зеленський відповів:

Почнемо з того, що Донбас і Крим - це Україна.

Далі продовжив:

Крим - це Україна. І ми сподіваємося, що незабаром ми його повернемо. Я дуже люблю Крим. Я був там багато-багато разів. Це унікальне місце в Україні з його природою та історією. завжди був і залишається частиною України.

На питання, чи вірить він в те, що Україна приєднається до ЄС, Зеленський відповів, що Україна уже є частиною європейської сім'ї:

Україна прагне до європейської інтеграції, цього найбільше хоче наш народ. Але ми розуміємо, що нам потрібно показати переконливі результати, щоб мати можливість приєднатися до спільного економічного, правового, митного та цифрового простору ЄС.

"Я хотів би бачити Україну на такому рівні розвитку, щоб країни ЄС побачили нас як рівноправного члена Союзу. І ми зробимо все для цього", - сказав президент України.

Відповідаючи на питання, чи вважає він реалістичним приєднання України до НАТО, Зеленський заявив:

Розширення НАТО - потужний інструмент для забезпечення безпеки в регіоні. Майже всі наші сусіди є членами Альянсу.

По його словам, Україна офіційно заявила про своє прагнення приєднатися до НАТО, після виконання стандартів Альянсу в українських Збройних силах і в нашому секторі безпеки. Він також підкреслив, що Україна вже є надійним партнером НАТО, і в майбутньому ми можемо стати надійним членом Альянсу.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии