Поиск

Зеленський розповів про ситуацію у розслідуванні загибелі Павла Шеремета

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вбивців Павла Шеремета буде знайдено.

Зеленський розповів про ситуацію у розслідуванні загибелі Павла Шеремета

Убивців журналіста Павла Шеремета буде знайдено. Так зазначив президент України Володимир Зеленський після доповіді правоохоронців щодо розслідування цього злочину. Про це повідомляє Сьогодні.

- Я побачив дуже багато матеріалів. Хотів би, по-перше, подякувати фахівцям і керівникам карного розшуку. Там, дійсно, дуже багато матеріалів. Я хотів би, щоб з мене зараз не витягали інформацію. Крім мого бажання завершити цю справу, я хотів би вас запевнити: з того, що я побачив – не можу говорити, в який термін – але я думаю, що у нас буде результат. Поліції прокуратура і Служба безпеки допоможуть завершити цю справу. І люди, які скоїли вбивство, будуть знайдені. Поки це все, що я можу вам сказати, – заявив Зеленський.

Володимир Зеленський додав, що не потрібно "занадто тиснути" на співробітників карного розшуку.

- Там, дійсно, дуже багато роботи. І я впевнений, що вони не могли показати багато з цих фактів. ... І я зараз розумію, чому. Тому що в цій справі нам усім потрібен результат. Це найголовніше – щоб люди, які підірвали журналіста Павла Шеремета, були за гратами. Як мінімум, щоб вся країна знала, хто ці люди, - зазначив президент.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии