Поиск

Зеленський розповів про нові домовленості з РФ

Зеленський заявив, що в другому етапі звільнення українців повернуться всі ув'язнені

За словами президента, досягнуті домовленості про відведення військ по всій лінії розмежування на Донбасі, а в другому етапі звільнення українців повернуться всі ув'язнені.

Президент України Володимир Зеленський під час брифінгу з нагоди обміну ув'язненими між Україною і Росією заявив, що в другому етапі повернуться всі ув'язнені, повідомляє 112 Україна.

"Це другий етап, про це говорив. Я думаю, що в другому вже етапі ми будемо серйозно працювати і ми повернемо всіх наших людей, звільнимо", - зазначив Зеленський.

Також президент заявив, що досягнуті домовленості про відвід військ по всій лінії розмежування на Донбасі.

Фінальний етап, за словами президента, полягає в поверненні під контроль України територій Донецької і Луганської області.

Зеленський також повідомив, що свідок у справі про катастрофу MH17 Володимир Цемах був допитаний перед відправкою в РФ.

"Допитали і не тільки перед поверненням. Я не буду називати прізвища європейських лідерів, з якими ми проговорили час для всіх слідчих дій. Ми це зробили. Все, що від нас просили. Це було складно. Я боявся, що через це може зірватися обмін", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні в аеропорту Бориспіль приземлився літак із звільненими українцями. Їх зустрічали родичі та керівництво країни.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии