Поиск

прогноз погоди

У понеділок, третього грудня, на території України очікуються поступове зниження температури.

Про це інформує УНН з посиланням на Укргідрометцентр, передає Соцпортал.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень невеликий сніг з дощем, лише у Чернівецькій і Хмельницькій областях без опадів, вітер південний, 5-10 м/с, температура вночі -1...- 8 градусів, вдень -1...+5 градусів.

В Карпатах вдень без опадів, вночі невеликий дощ зі снігом, температура вночі +1...+4 градуси, вдень +2...+5 градусів.

У Києві хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с, температура вночі -7...-9 градусів, удень 0...- 2 градуси.

У Моршині вночі без опадів, вдень невеликий дощ зі снігом, температура вночі -2...- 4 градуси, вдень +3...+5 градусів.

У Трускавці вночі без опадів, вдень невеликий дощ зі снігом, температура вночі -2...- 4 градуси, вдень +3...+5 градусів.

У Сваляві вночі без опадів, вдень невеликий дощ зі снігом, температура вночі +1...- 3 градуси, вдень +2...+4 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с, температура вночі -4...- 12 градусів, удень +2...- 6 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с, температура вночі -7...- 14 градусів, удень +2...- 5 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с, температура вночі -6...-13 градусів, удень +2...- 5 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с, температура вночі -2...- 9 градусів, удень -2...+5 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с, температура вночі -2...- 9 градусів, удень -2...+5 градусів.

У Ялті без опадів, температура вночі -1...+1 градусів, удень +5...+7 градусів.

Нагадаємо, Україна на експорті ягід заробила майже 66 мільйонів доларів.

Комментарии