Поиск

Завтра в Україні стартує основна сесія ЗНО

В Україні завтра, 23 травня, розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Згідно з повідомленням, ЗНО стартує тестуванням з української мови і літератури.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

При цьому зауважується, що у разі пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО допускатися не буде.

"На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. Результат виконання тесту буде зарахуватися випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації", - зазначається у повідомленні.

Загалом сертифікаційна робота складається з трьох частин:

  • Частина 1 "Українська мова" містить 33 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.
  • Частина 2 "Українська література" містить 24 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.
  • Частина 3 "Власне висловлення" містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записується в бланку відповідей Б.

Результат виконання завдань частини 1 і 3 зараховується як державна підсумкова атестація. Результат виконання усієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, у травні також заплановано ЗНО з іспанської, німецької, французької, англійської мови та математики, а ЗНО з інших предметів пройде з 2 по 16 червня.

Як повідомляв Соцпортал, Стартувала реєстрація на ЗНО-2017.

Комментарии