Поиск

​Затримано журналістів, які намагалися запустити квадрокоптер біля війського об’єкту

На Житомирщині представників одного з українських телеканалів затримали за спробу запустити квадрокоптер у трьохкілометровій зоні біля військового об’єкту.

Наразі їх передали поліції, обставини з’ясовуються.

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України черговий раз застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.
Будь-які порушення пов’язані з проникненням на територію військового об’єкта, використанням безпілотних літальних апаратів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.

Звертаємось до громадян з проханням повідомляти командування військових гарнізонів, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Національну поліцію), про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

- йдеться на сторінці прес-центру ЗСУ в Фейсбуці.

Комментарии