Поиск

Засуджені голодують у протест застосування до них фізичної сили

Сьогодні у Черкаській виправній колонії №62 засуджені почали голодувати. Про це повідомив виконувач обов’язків начальника установи Сергій Горбенко, ідеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Засуджені голодують у протест застосування до них фізичної сили

12 родичів засуджених четверту добу чергують біля колонії. Кажуть, хвилюються за життя рідних, які голодують у протест застосування до них фізичної сили. В адміністрації закладу факти насилля спростовують.

Валентина Степаненко приїхала до свого сина вперше 3 травня, аби принести передачу. Разом з іншими людьми чергує під колонією четвертий день.

- Хто скоїв там злочин, хай вони й відповідають. Хай не катують решту приблизно 650 людей. Ми їх народили не для того, щоб забирати їхнє життя. Ми ждемо, щоб нам показали наших дітей, щоб ми бачили, що вони живі й здорові, - каже жінка.

Валентина Танцюра відвідує свого сина Романа в колонії раз у рік, оскільки працює закордоном. Жінка приїхала на короткострокове побачення 3 травня, але до закладу не потрапила.

- Ми вимагаємо, щоб наших дітей не били й не вбивали. Я хочу побачити сина, що він здоровий, що його не катували. Бо це дуже страшно, там же кожен день кричать. То речі викидають, то меблі, - каже жінка.

За словами Сергія Горбенка, такі дії обумовлені введенням 3 травня особливого режиму.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте также:

Комментарии