Поиск

Заступника голови Шевченківського району Києва судитимуть за корупцію

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно першого заступника голови Шевченківської райадміністрації Віктора Андрєєва, підозрюваного у розкраданні майна на суму понад 40 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба відомства у Facebook.

Також до суду скерований обвинувальний акт щодо 4 спільників Андрєєва.

Повідомляється, що чиновник у змові зі службовцями підприємств та фізичними особами, розробив незаконну схему по заволодінню об'єктами комунальної нерухомості, розташованими на території Шевченківського району Києва.

"На підставі підроблених документів комунальне майно переоформлювалось на підконтрольні першому заступнику голови РДА підприємства або відчужувалось на користь третіх осіб", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, за такою схемою з початку 2015 року по грудень 2016 року Андрєєв зі спільниками незаконно відчужили з комунальної власності 6 об’єктів нерухомості (нежитлові будівлі та квартири).

"Розмір завданих збитків складає майже 36,5 мільйона гривень. Також установлені факти незаконного заволодіння першим заступником голови РДА коштами комунальних підприємств, контроль за якими він здійснював, на суму 4,1 мільйона гривень", - йдеться в повідомленні.

Как сообщал Соцпортал, Україна очолила рейтинг корупції.

Комментарии