Поиск

Замість «він» і «вона» людей з небінарною гендерною ідентичністю можна називати «вони»

До словника Merriam-Webster додали слово «вони» як займенник для людей, які не ідентифікують себе ні з чоловіками, ні з жінками

В американський словник Merriam-Webster додали слово «вони» (they) в якості небінарного займенника.

Про це повідомляє The Guardian.

Тепер займенник «вони» можна офіційно використовувати замість «він» і «вона» для позначення людей з небінарною гендерною ідентичністю, які не ідентифікують себе ні з чоловіками, ні з жінками. Критики такого лінгвістичного рішення вважають його граматично неправильним, але у видавництві Merriam-Webster відзначили, що «вони» постійно використовується в якості займенника в однині ще з кінця 1300-х років, особливо часто це зустрічається в діловому листуванні.

Джилліан Бранстеттер, менеджер зі зв'язків із засобами масової інформації Національного центру з питань трансгендерної рівності, вважає, що рішення Merriam-Webster посприяє більш широкій нормалізації небінарних ідентичностей. Вона зазначила, що зараз вже багато роботодавців, школи і лікарні визнали неспроможність системи поділу на «чоловіків» і «жінок». Займенник «вони», за її словами, раніше вже включили в книгу стилів агентство Associated Press в 2017 році, а в 14 американських штатах при видачі водійських прав вказують третю стать.

Раніше британський співак Сем Сміт попросив називати його «вони» замість «він». Він написав в інстаграмі: «Я вирішив, що я міняю свої займенники на« вони "/" їх», - після довгої війни зі своєю статтю я вирішив прийняти себе таким, який я є, всередині і зовні».

Подписывайтесь на наш Youtube-канал, чтобы не пропустить интересные и смешные видео.

Все интересные новости Украины и мира читайте в разделе #Х-Files на Соцпортале.

Комментарии