Залізничники зупинили рух поїздів з вимогою підвищення зарплат

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Залізничники зупинили рух поїздів з вимогою підвищення зарплат
15:14, 28.12.17
Соціальний рух

Сьогодні, 27 грудня, відбулась акція протестів залізничників, в ході якої було зупинено рух поїздів на ряді станціях, у тому числі в Івано-Франківську, Кривому Розі та Полтаві.

Про це повідомляють організатори з Вільної профспілки машиністів України.

- У локомотивному депо Подільськ (Котовськ) на підтримку мирної акції протесту Вільної профспілки машиністів України проведені загальні збори. По шляху прямування участь в акції з зупинкою поїздів прийняло участь 12 локомотивних бригад, – йдеться у повідомленні на сторінці профспілки у Facebook.

Серед вимог акції вказане невідкладне підвищення на 100% заробітної плати залізничникам, які безпосередньо пов’язані з рухом поїздів, перевезенням вантажів та пасажирів утриманням інфраструктури. Крім того, протестувальники хочуть встановити обмеження максимального розміру заробітної плати керівництва ПАТ «Укрзалізниця» не більше ніж 10-ти кратної заробітної плати працівника основної професії Товариства.

Зупинка потягів тривала з 9:00 до 9:30 та станціях, тож, за словами профспілковців, на рух пасажирських поїздів це не вплинуло.

«Укрзалізниця» на своїй сторінці в свою чергу повідомила, що відповідно до наказу від 22 грудня середньомісячна заробітна плата робітників локомотивних бригад зросте на 32-45%.

Більше цікавого:

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости