Захист беркутівців хоче допитати свідків, які бачили "снайперів" у готелі "Україна"

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Захист беркутівців хоче допитати свідків, які бачили "снайперів" у готелі "Україна"
17:26, 12.12.17
Стас Козлюк, Тиждень

Захист колишніх бійців розформованого спецпідрозділу "Беркут" хоче допитати у суді людей, які нібито бачили, як стріляли з готелю "Україна" у Києві 19-20 лютого 2014 року під час Революції гідності. Про це повідомив кореспондент Тижня із зали суду.

-Ідентифікували і поспілкувалися з такими громадянами Грузії як Коба Нергадзе, а також Олександр Ревазішвілі, - сказав адвокат.

Захист зазначає, що під час опитування цих осіб, були отримані дані, які свідчать про те, що ці особи брали участь у подіях 19-20 лютого 2014 року у центрі Києва і безпосередньо є свідками подій у готелі "Україна".

-Посилаючись коротко на ці обставини, захист просить звернутися до компетентних органів республіки Вірменія із запитом про міжнародну правову допомогу щодо допиту у суді шляхом відеоконференції свідків – громадян Грузії Нергадзе і Ревазішвілі, - йдеться у повідомленні захисту.Нергадзе написав відповідну заяву, озвучену адвокатом у суді.
-Я безпосередньо брав участь в революції яка відбувалася в Україні в 2014 році. Вранці 20 лютого перебував у приміщенні готелю "Україна" і був свідком застосування зброї по людях з готелю. Повідомляю судові органи про те, що готовий дати свідчення в суді щодо подій, які відбувалися 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності та вулиці Інституцька. У той же час повідомляю, що не можу прибути в Україну, побоюючись за свою особисту безпеку. З цих же причин виїхав з родиною із Грузії. Даю свою згоду, готовий свідчити в суді по відеоконференції на території республіки Вірменія, - йдеться у заяві Нергадзе.

Анологічну заяву написав і Ревазішвілі.

Суд, заслухавши думку учасників процесу, вирішив задовольнити клопотання сторони обвинувачення для реалізації права для ознайомлення з цими матеріалами у тому числі з урахуванням уточнення, яке зробила сторона захисту.

На наступному тижні суд має вирішити питання відеодопиту.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі пояснив, чому Путін боїться Кучму.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне