Поиск

Забудова берегів Дніпра у Києві триває

Тетяна Меліхова, депутат фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді, у співавторстві зареєструвала проект рішення, який допоможе захистити від забудови Собаче Гирло.

Як зазначає прес-служба Київської міської «Батьківщини», підготовлено проект рішення, оскільки строк дії договору оренди земельної ділянки закінчується 28.03.2018 року, а на згаданій земельній ділянці юридично створений парк відпочинку.

За словами Тетяни Меліхової, Київрада вже вдвічі приймала різні рішення на захист цієї зеленої зони по вул.Прирічній: розірвала договір оренди земельної ділянки із забудовником (проте забудовник подав до суду на відповідне рішення Київради і виграв справу), створила на цій землі парк відпочинку.

- Уявіть собі, на березі затоки Собаче Гирло, де ростуть червонокнижні та зеленокнижні рослини, хочуть звести житловий, соціально-побутовий, торговельно-розважальний, готельно-офісний, спортивно-оздоровчий комплекс. Сьогодні ми маємо ще один шанс назавжди вирвати цю унікальну територію з міцних лещат забудовника, – сказала представниця столичної «Батьківщини».

Вона додала, що кияни боролися проти забудови берегу Дніпра з моменту надання забудовнику даної земельної ділянки на скандально відомій сесії Київради – 1 жовтня 2007 року.

Нагадаємо, 04.03.15 Київрада підтримала питання про повернення до комунальної власності Києва берегу затоки Собаче Гирло – площею 16,44 га по вул. Прирічній в Оболонському районі.

Ініціатором проекту рішення виступила Тетяна Меліхова як голова тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки легітимності рішень Київської міської ради, прийнятих після травня 2006 року.

Комментарии