Поиск

За виборами президента в Україні спостерігатимуть 13 організацій - ЦВК

вибори президента

Центральна виборча Комісія надала дозвіл 13 громадським організаціям мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Центрвиборчкому 10 січня, передає Соцпортал з посиланням на прес-службу комісії.

Центральна виборча комісія зареєструвала довірених осіб кандидатів у президенти на чергових виборах та надала дозвіл спостерігати за ходом голосування 13 громадським організаціям.

Зокрема, довіреною особою в єдиному загальнодержавному окрузі кандидата у президенти Андрія Садового буде Лаврик О.В, а від кандидата Віталія Скоцика - Крилач Т.В. Також зареєстровано довірену особу кандидата Ігоря Шевченка в територіальному виборчому окрузі № 220 - Шевченка П.А.

- Комісія надала дозвіл громадським організаціям "Рада з захисту законності та правопорядку" , "Український центр демократичного суспільства", Всеукраїнській громадській організації "Громадянська мережа "ОПОРА", громадським організаціям "Міжнародна ліга миру", "Виборча платформа "Досвід" мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів президента України 31 березня 2019 року, - йдеться у повідомленні.

Окрім того, Комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

Нагадаємо, завтра синоптики прогнозують сніг з дощем.

Комментарии