Поиск

За склом. У Києві відкрили прозорий офіс для поліцейських

До поліцейських за склом, можна буде звертатися стосовно загублених документів, речей, або ж у разі виявлення випадків правопорушень.

У Києві, на станції метро Лук'янівська, 5 липня 2019 року, відкрили прозорий офіс для поліцейських. Про це повідомляє сайт КМДА.

Приміщення схоже на так званий "прозорий офіс", що вже активно використовується міськими адміністраціями. Правоохоронці у реальному часі через систему відеонагляду можуть моніторити ситуацію на станції і оперативно реагувати на будь-які виклики. Також, правоохоронці зможуть надавати першу медичну допомогу. У відкритому офісі поліції метрополітену є і автоматичний дефібрилятор для надання допомоги пасажирам.

За словами мера Києва Віталія Кличко, що був присутнім під час відкриття офісу, проект поки що працюватиме у пілотному режимі.

"Найближчі місяці правоохоронці аналізуватимуть роботу в такому форматі. І, якщо вона доведе свою ефективність, подібні офіси будуть відкриті на найбільш завантажених станціях метрополітену, на його пересадочних вузлах", – підкреслив мер Києва.

Він наголосив, що мета втілення таких проектів – зробити Київ комфортним та безпечним. І нагадав, що для цього продовжується реалізація програми «Безпечна столиця», зі встановлення камер відеоспостереження в місті.

Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі. Як повідомлялося:

Комментарии