Поиск

За підсумками виборів поліція відкрила десять справ

Під час місцевих виборів 29 жовтня була відкрито десять кримінальних проваджень, чотири з яких - за фактом підкупу виборців.

Про це повідомили в прес-службі Національної поліції України.

Відзначається, що всього в рамках виборчого процесу правоохоронці отримали 207 повідомлень про різні події, з яких 136 - в день проведення виборів.

Переважна більшість з них пов'язано з порушенням ведення передвиборної агітації і підкупом виборців. По кожному з цих фактів поліція проводить перевірку.

"Інформація про десять випадків від загальної кількості повідомлень внесена до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань. З них чотири - за фактами підкупу виборців, ще по 2 - за фактами незаконного використання виборчих бюлетенів, а також умисного знищення або пошкодження майна. Крім того, зафіксовано по одному факту заподіяння легких тілесних ушкоджень та перешкоджання законній професійній діяльності журналіста", - інформували в поліції.

Нагадаємо, найбільш резонансним інцидентом місцевих виборів став напад на виборчу дільницю в селі Майське Синельниківського району Дніпропетровської області. Там невідомі особи розбили в приміщенні вікна і пошкодили майно. Під час нападу тілесні ушкодження отримали два співробітники поліції.

Як повідомляв Соцпортал, в Україні стартували місцеві вибори.

Комментарии