Поиск

З чого насправді роблять крабові палички

крабові палички

Крабові палички зроблені з сурімі – свіжої риби, з якої повибирали кістки, вимили жири і зайві шматочки, а потім подрібнили на пасту.

Грубо кажучи, рибний фарш, пояснює видання Healthline.

У цю пасту, крім риби, подрібнюють інші інгредієнти, і аж потім термічно обробляють і стискають у форму крабових паличок. Хоча крабові палички виготовляють з морепродуктів, загалом у них немає крабів. Хіба що трішки екстракту крабу додають іноді для аромату.

Сайда - м'якого кольору та запаху - зазвичай використовується, щоб робити сурімі. Цю рибу також використовують, щоб робити рибні палички та інші паніровані рибні продукти.

Справжній краб має набагато більше поживних речовин у порівнянні з крабовими паличками. Хоча в обох схожа кількість калорій, однак у "несправжньому" крабі 61% калорій - з вуглеводів, тоді як в справжньому 85% калорій - це білки. Також справжній краб у порівнянні з паличками має набагато більше різних вітамінів та мінералів, включаючи вітамін В12, цинк та селен.

Частково це пов'язано з тим, що деякі поживні речовини промивають під час обробки суріми. З іншого боку, справжній краб схильний мати більше натрію порівняно з "імітованим". А ще у палички та справжній краб часто додають сіль, кількість солі залежить від бренду. Справжній краб багатий на жирні кислоти omega-3 порівняно з "імітованим". Хоча багату на omega-3 олію можуть додавати до крабових паличок, це не поширене явище.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо, скільки мандаринів у день не варто вживати.

Комментарии