Поиск

З 1 жовтня введено стандарт IBAN для банківських рахунків

З 1 жовтня 2019 року почали діяти міжнародні номери банківських рахунків – IBAN.

З 1 жовтня введено стандарт IBAN для банківських рахунків

У зв’язку з цим Державна фіскальна служби України заявила, що вводяться нові рахунки для оплати податково і зборів до державного та місцевих бюджетів, про це повідомляє сайт Kvadra Invest.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Національного банку України № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», з 5 серпня банки відкривають клієнтам нові рахунки відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN.

За стандартом IBAN банківські рахунки складаються з 29-ти буквено-цифрових символів.

Як повідомляє прес-служба Державної казначейської служби, що рахунки для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN діють з 01.10.2019.

Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Довідка:

IBAN (англ. International Bank Account Number) — міжнародний номер банківського рахунку відповідно до стандарту № 13616 Міжнародної організації зі стандартизації ISO і Європейського комітету з банківських стандартів ECBS.

Комментарии