Поиск

Вздовж східного кордону Росія побудувала потужну військову інфраструктуру - РНБО

Серед загроз з моря - частина Каспійського флоту Росії, перекинутого до Чорноморського басейну. А також російські ракетні комплекси у Криму і на східних кордонах, які можуть завдати удар "фактично по всій території України".

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов під час дев’ятого Національного експертного форума, передає "Радіо Свобода".

- П’ятий рік точиться війна Росії проти України, і ніяких ознак нормалізації ситуації ми не маємо… Два корпуси, які входять до складу восьмої російської армії, фактично виконують функцію, яку виконували штрафбати під час Другої світової війни. Їхнє завдання – затримати просування наших військ до підходу основних сил. Але де вони дислокуються? Побудована найпотужніша військова інфраструктура вздовж нашого кордону. Росія проти нас оперує не батальйонами чи дивізіями, а арміями, – каже він.

Водночас однією з економічних загроз Турчинов назвав проект "Північний потік-2".

- Це є реальний виклик для нас, і випробування для нашого партнерства із західними колегами, тому що втрати, яких зазнаємо ми, на порядок більші, ніж ті кредити, які нам сьогодні пропонують, - додав він.

Соцпортал повідомляв, Порошенко розповів, чому Росія напала на Україну.

Комментарии