Поиск

Вуха, лапи і хвіст. 5 років пацієнти психлікарні живуть без документів

Близько 200 пацієнтів Сватівської обласної психіатричної лікарні (Луганська обл.) евакуйованих з обласної психіатричної лікарні в 2014 році під час активних бойових дій, живуть без паспортів

Без документів у людей виникає ряд проблем. Про це повідомив представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський на своїй сторінці в Facebook.

Представник омбудсмена провів моніторинговий візит в лікувальному закладі.

«Відповідно до затвердженого порядку проведення візитів, ми перевірили дотримання стандартів утримання пацієнтів у даному лікувальному закладі, статутну документацію», - написав Лисянський.

За його словами, деякі порушення, виявлені під час моніторингу, були усунені, за іншими порушень будуть спрямовані акти реагування до відповідних органів влади.

«Але дуже актуальною проблемою є відсутність документів у пацієнтів, які були евакуйовані з обласної психіатричної лікарні в 2014 році під час активних бойових дій. Під час евакуації паспорта пацієнтів не забрали, і тепер при відсутності документів у пацієнтів виникає ряд інших проблем з оформленням соціальної допомоги, оформленням документів в психоневрологічні інтернати і т. Д. Як нам повідомили в адміністрації лікарні, евакуйованих пацієнтів без документів близько 200 чоловік. Головний лікар лікарні Вінтоняк Д. М. звернувся до нас за допомогою у вирішенні даної проблеми. Ми взяли в роботу», - розповів Лисянський.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Про інклюзивність та права людей з інвалідністю читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии