Поиск

ВР не підтримала скасування закону щодо Донбасу

ВР не підтримала скасування закону, ухваленого Верховною Радою раніше закону про забезпечення суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За проект постанови про скасування рішення Верховної Ради від 18 січня 2018 року про прийняття в цілому проекту закону "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях" (№7163-П) на засіданні у вівторок проголосували 37 парламентарів із 226 мінімально необхідних.

Тепер, згідно з регламентом українського парламенту, голова Верховної Ради може підписати проголосовану законодавчу ініціативу і документ може бути направлено на підпис президенту країни.

Як повідомлялося, 18 січня Верховна Рада ухвалила закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях" і визнала Російську Федерацію державою-агресором. Наступного дня представники фракції "Опозиційний блок" зареєстрували проект постанови про скасування цього закону.

Як повідомляв Соцпортал, Лаврову не сподобався закон про реінтеграцію Донбасу.

Комментарии