Поиск

Вперше акції протесту пройшли по всій Росії - Фейгін

Адвокат Романа Сущенка Марк Фейгін вважає, що акції протесту проти корупції чиновників вперше пройшли по всій території Росії, а не тільки у Москві.

"Масштаб у самій Москві оцінити складно, якщо не брати до уваги, що акції пройшли по всій Росії, ось це якраз вперше. Тут все-таки географія подій дійсно може мати довгострокові наслідки. Це щось нове", - заявив Фейгін.

Зараз адвокат перебуває у Вашингтоні, де проведе ряд зустрічей зустрітися з конгресменами, крім того адвокат пообіцяв запропонувати ввести санкції проти Дмитра Медведєва.

"Санкції в основному стосувалися людей різного, які були причетні до подій війни в Україні, криза на Донеччині, окупація Криму. Це люди силового блоку, з оточення Путіна, особи, які мали яскраво виражене політичне, силове імперське забарвлення. А люди від "сімейні", системні ліберали, як-то їх це обходило все", - заявив Фейгін.

Нагадаємо, 26 березня у більш ніж 100 містах Росії пройшли акції протесту проти корупції з гаслом "Он вам не Димон". Мітинги стали реакцією на відео Навального про корупційні схеми прем'єр-міністра РФ Дмитра Медвеєва.

Повідомляється, що російські силовики затримали більше ніж 1000 людей.

Як повідомляв Соцпортал, у США відреагували на масові арешти людей на мітингах в Росії

Комментарии