Поиск

Володимир Зеленський записав другий відеоблог

Відверто з президентом: Будемо прощатися з тими, хто не зможе.

Так він прокоментував "ганебні переписки". В той де час, за словами глави держави, робота президента втомлива не тільки для нього, а й для сім'ї.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що через виснажливу роботу президента у кінці вечора він з людини перетворюється в організм.

Відповідне відео, записане за кермом електрокара Tesla, він опублікував на каналі в Youtube.

- До цієї роботи, до цього звикнути не можна. Люди як кажуть: до доброго швидко звикаєш, а це реально життя дуже складне, дуже складна професія, яка забирає всі сили, час та іноді бажання. В кінці вечора з людини перетворюєшся в якийсь організм, який не хоче думати, робити, навіть не розуміє іноді про що говорить сім'я, — сказав Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський задекларував мільйон гривень доходів.

Згідно з декларацією, 28 жовтня президент отримав 902 454 грн. доходу від надання в оренду майна (якого саме - не вказано) іноземним громадянам.

Як повідомлялося, після вступу на посаду Зеленський вказав в декларації 9,2 млн грн річного доходу, в тому числі зарплата склала 4,1 млн грн. Його дружина отримала за рік 5,5 млн грн доходу.

Володимир Зеленський записав другий відеоблог

Також він задекларував кілька квартир в Києві, квартиру дружини в Криму і кілька об'єктів нерухомості за кордоном.

Серед іншого у подружжя є по кілька цінних годин марок Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer; автомобілі - LAND ROVER, MERCEDES-BENZ. У минулому році у дружини Зеленського був ще і BMW.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии