Поиск

Волкер назвав роль Суркова в конфлікті на Донбасі

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер вважає, що радник президента РФ Владислав Сурков є "архітектором" подій на Донбасі.

Про це він заявив в інтерв'ю Дзеркалу тижня.

Говорячи про роль Суркова у врегулюванні конфлікту на сході України, Волкер зазначив, що його участь може "допомогти в переговорах".

-Мені Сурков здався дуже розумним і дуже просунутим... він справляє враження людини, добре підготовленої технічно та технологічно. Він - активний діяч із хорошими зв'язками. Все це, а також постійні контакти з Путіним, є факторами, здатними допомогти в переговорах. Тому що я не маю можливості безпосередньо переконати президента Путіна... Але Сурков, який знає Путіна, регулярно контактує з ним, можливо, здатний донести до нього відповідні думки,

- зазначив Волкер.

Він додав, що на скасування від Суркова, який спілкується з Путіним, не має можливості постійно, безпосередньо спілкуватися з президентом США Дональдом Трампом.

-Але з огляду на те, як структурована американська система влади, у мене позиція, еквівалентна позиції Суркова. Ну хіба що я не є архітектором того, що відбувається в Донбасі,

- додав він.

Як повідомляв Соцпортал, бойовики не допускають спостерігачів ОБСЄ до Новоазовська.

Комментарии