Поиск

​Voice of rock виступив з єдиним концертом в Україні

У Києві відгримів майже трьохгодинний концерт легендарного Гленна Х'юза з програмою CLASSIC DEEP PURPLE LIVE, до якого приєднались Бернард Марсден (ex-Whitesnake) та бас-гітарист Neil Murray (Whitesnake, Black Sabbath, Ozzy Osbourne і Gary Moore) з програмою Whitesnake classic Livе.

Кияни побачили незабутнє шоу, що закінчилось спільним джемом музикантів, які стали відомими ще у 70-х та залишаються зірками року та блюзу і сьогодні, що в черговий раз довели на цьому виступі.

На концерті пролунали золоті хіти Deep Purple - Stormbringer, Might just takе your life, Getting tighter, You keep on moving, Smoke on the Water, Mistreated та Burn. Як і обіцяв Гленн Х`юз у інтерв’ю напередодні концерту, виконання пісень було авторським, неповторним, це була справжня імпровізація, деякі композиції тривали більше 10 хвилин. Х’юз продемонстрував всю силу та палітру свого вокалу, він по-справжньому кайфував на сцені, доводячи фанатів різного віку до екстазу. Під кінець концерту в залі майже не залишилось людей, яки б всиділи на місці. Це був справжній рок-н-рол!

Прямо перед концертом Гленн Х`юз розповів про ставлення до України, до пісень DEEP PURPLE, та про свій спосіб життя сьогодні:

- Я дуже люблю Україну! У мене тут багато друзів та фанів. Мені дужеприємно повернутися сюди знов та заспівати улюблені пісні. Тут надзвичайно класні фани – вони обожнюють рок! І я пишаюся тим, що їм подобається моя музика
- Пісні DEEP PURPLE - це найкраще в моїй роботі, така собі класична ікона з 80х. Я задумав цей тур, адже підростає багато молодих фанів рока, які поділяють смаки своїх батьків та навіть дідусів. Рок – це дуже потужна, справжня родина фанів.
- Моє кредо сьогодні - йога, буддизм і любов. Я люблю медитацію, сон, воду, біг і здоровий стиль життя загалом.

А ще він дуже відкритий, багато посміхається та, здається, заповнює своєю любов’ю все і всіх навкруги, щедро ділиться нею зі сцени.

Його словами на прощання зі сцени були: Київ, Україна, будьте вільними! Любіть один одного, бо любов – це відповідь! А музика – це зцілення! Я люблю вас! Бережи вас Боже! Я обов’язково до вас повернусь!

Комментарии