Поиск

Влада Одеси просить відпочивальників не купатися у морі

Заборона стосується лише трьох з дев’яти пляжів міста. Причина – морська вода тут за санітарно-мікробіологічними показниками не відповідає гігієнічним вимогам

За словами представників Одеського лабораторного центру МОЗ України", мовиться про такі пляжі Одеси, як10-та та 13-та станції Великого Фонтану, а також популярна "Аркадія". Рекомендовано утриматися купатися на цих пляжах до особливого розпорядження.

Про це пише 24 канал з посиланням на ОЛЦ МОЗ України

Як пояснюють фахівці, вони відібрали проби морської води у зонах відпочинку на пляжах Татарбунарського, Овідіопольського, Лиманського, Кілійського районіві на пляжах Білгород-Дністровського та Одеси. Загалом було досліджено 90 проб морської води на санітарно-мікробіологічні показники та 39 проб на санітарно-хімічні показники.

Раніше в Одесі вже рекомендували утриматися від купання на "Аркадії" Купатися не можна: в Одесі не рекомендують плавати на всіх пляжах – чому , а також на "Лузанівці" та у прибережній смузі вздовж міста Южного та села Нова Дофінівка. А все, через те, що внаслідок велика кількість поверхневих вод потрапила до акваторії пляжів міста та у підсумку вони стали дуже забрудненими.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии