Пошук

В’ятрович: Президент України Володимир Зеленський порушив Конституцію

Оголосивши про розпуск ВР України, Президент Володимир Зеленський порушив Конституцію. Про це заявив Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті.

В’ятрович

Володимир В’ятрович у Facebook написав:

Не минуло і 45 хвилин після присяги на Конституції, як президент Зеленський порушив цю Конституцію, оголосивши про розпуск парламенту.

За законом у ВР є 30 днів для створення нової коаліції. Так, думки про можливий розпуск Ради розділилися, адже формально під час формування коаліції розпустити парламент неможлива, а надалі розпуск Ради блокується тим, що до завершення її каденції залишилося менше ніж півроку.

Нагадаємо, Володимир Зеленський склав присягу народу України у Верховній Раді. Першим проголошеним рішенням Зеленського став тезис про розпуск Верховної Ради.

Перше рішення Президента України: Зеленський розпустив Раду

Новий Президент України сказав:

Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі.

Перше рішення Президента України: Зеленський розпустив Раду

Зеленський зайняв місце президента України в Раді, підписав текст присяги та передав голові Конституційного суду України.

Президент оголосив про розпуск Верховної Ради

- Я розпускаю Верховну Раду восьмого скликання. Слава Україні!

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии