Поиск

Вищий госпсуд визнав незаконною забудову урочища "Бичок"

Вищий господарський суд скасував рішення суду перших інстанцій про законність забудови урочища Бичок у Національному природному парку "Голосіївський" у Києві.

Про це повідомляє сайт Генпрокуратури.

"26.07.2017 Вищим господарським судом скасовано рішення судів першої та апеляційної інстанцій у частині відмови в задоволені позовних вимог Національного природного парку "Голосіївський", а справу передано на новий розгляд до Господарського суду Києва", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що у 2010 році Київрада поза волею дійсного власника передала в оренду ТОВ "Авеста-Буд" під забудову майже 3 га земель природно-заповідного фонду, які входять в межі Нацпарку "Голосіївський".

"На земельних ділянках природно-заповідного фонду забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає на стан природних комплексів чи перешкоджає її використанню за цільовим призначенням, такі землі можуть вилучатися лише за погодженням Верховної Ради", - наголосили у ГПУ.

З огляду на вказані порушення прокуратура Києва вступила у розгляд справи за позовом Національного природного парку "Голосіївський" та громадської організації "Корчувате – наш дім" про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки, що розташована на Столичному шосе (урочище Бичок), і повернення земельної ділянки.

Відзначається, що суди першої та апеляційної інстанцій не підтримали позицію позивачів та прокуратури і відмовили в задоволенні позовних вимог.

Після цього прокуратура Києва незаконні судові рішення оскаржила в касаційному порядку.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві зупинилися швидкісні трамваї на Борщагівку.

Комментарии