Поиск

Вирубка лісу в Києві закінчилася стріляниною і розбитими машинами

У селищі Дніпровська водна станція (Водопровід) Оболонського району сталася сутичка між місцевими жителями і людьми, які рубали ліс поблизу житлових будинків.

Про це повідомляє Громадське.

За словами місцевих жителів, вирубку лісу почали представники організації Відродження Водопроводу, які планують забудову ділянки. Один з її представників відкрив вогонь гумовими кулями по місцевих.

Своєю чергою, один з місцевих жителів сів за кермо вантажівки, "намагаючись перешкодити вирубці лісу", і збив кілька автомобілів. На них приїхали ті, хто вирубував ліс.

Поліцейські зупинили вантажівку, відкривши по ній вогонь. В автомобілі розбите лобове скло, сліди від куль на капоті. Поранених немає.

Затримано місцевого жителя, який керував вантажівкою і представника Відродження Водопроводу. Ті, хто вирубував ліс, втекли з місця події.

-Ми прокинулися о пів на четверту ранку, тут вже валили дерева - просто на будинок і дорогу. Під'їзди були заблоковані, щоб ми не могли вийти,

- розповідає один з місцевих жителів.

Також жителі селища кажуть, що ця історія триває ще з 2013-го і вони виступають проти вирубки лісу.

-Якщо це законно, то чому тоді в такий спосіб - на світанку, ось так повалити дерева. Забудовник створив громадську організацію і просуває ідею, що тут нібито потрібно побудувати якийсь парк, але ми проти - навіщо він нам, коли тут є ліс? ,

кажуть вони.

Як повідомляв Соцпортал,у Києві можуть ввести мораторій на вирубку лісу в заповідних.

Комментарии