Поиск

Віолончель та терменвокс прикрасять Тихий концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

14 вересня на своєму Тихому концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вперше виконають акустичну програму. Для цього музиканти обрали один з цікавіших концертних майданчиків Києва - Roof, де у вас виникає відчуття паріння у вишині над Києвом. Це буде камерний концерт, де по-новому прозвучать відомі пісні гурту. А справжнім сюрпризом стане презентація нового синглу гурту з майбутнього альбому!

Вже зараз можна сказати, що цей концерт викликав неабиякий інтерес і обіцяє стати аншлаговим – місця за столами закінчились ще за 10 днів до концерту, стрімко розкупаються місця у фан-зону.

Разом з БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ на сцені Roof виступатимуть Надія Ніколаєва (терменвокс) та Євгенія Смолянінова (віолончель). Музиканти давно знайомі і досвідом спільної роботи був запис декількох пісень з альбому 5хвилин. Тоді все вийшло чудово! Саунд альбому по-справжньому прикрасили чуттєва віолончель та незвичне і незрівнянне звучання терменвоксу. (Терменвокс – це оригінальний музичний інструмент, де звук створюється за рахунок електричних коливань звукових частот - просто рухами рук музиканта). Тому, коли виникла ідея зробити акустичну програму, сумнівів, кого запросити до її підготовки, не було (тим більше, дівчата брали участь в концерті-презентації альбому 5хвилин в Кив в клубі Атлас навесні цього року).

Також в концерті візьмуть участь спеціальні гості - друзі БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, гурти VRODA та The Oscar Wild. З дівчатами з гурту VRODA БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ пов’язує давня дружба, великий досвід спільних виступів, зокрема - в АТО, записана разом пісня Доле моя, яка увійшла до альбому 5хвилин, та знятий на цю пісню кліп. З хлопцями з The Oscar Wild - Павлом Пігурою та Віталієм Сичаком - БЕЗ ОБМЕЖЕНЬпознайомились під час проекту Х-фактор. З того часу музиканти товаришують і часто залучають один одного до різних проектів.

Інформація про учасникiв концерту.

Надія Ніколаєва - випускниця КІМ ім. Р.М. Глієра за спеціальністю джазовий вокал. Засновниця та вокалістка двох джазових проектів Imaginarium та 3d jazz, з якими виступала на таких фестивалях, як "Кураж - Базар", "Ретро-круїз", "Джаз Коктебель”, Jazzomyr. Приймала участь в концерті Президентського біг-бенду як терменвоксист. Крім того, любить діджеїти та грати на терменвоксі.

Євгенія Смолянінова закінчила НМАУ ім.Чайковського. Працює у струнному квартеті "Каприс Класик" Національної Філармонії України. Засновниця та учасниця джаз-електро-авангардного гурту “Сон Сови”. Постійна учасниця гурту Qarpa. Її віолончель звучить у записах пісень Без Обмежень, ВВ, Скай, Крихітка.Участниця Першого Імпровізаційного Оркестру.

Гурт The Oscar Wild (Павло Пігура – вокал та Віталій Сичак – гітара).

Гурт створений 2014 року у Львові, зараз живуть та працюють у Києві)У репертуарі гурту авторські пісні у жанрах: поп-рок, джаз-рок, soul, а також унікальні кавер-композиції на популярні пісні. Фіналісти шоу Х-factor.

Учасники українських та зарубіжних фестивалів.

Гурт VRODA – виконує українські народні пісні у сучасній, стильній, драйвовій обробці, гідній звучання на найвідоміших, найкращих, найбільших концертних майданчиках світу. Виступи гурту – це магія українських обрядів, мелодики, вбрання та традицій, втілені у сучасних звучанні, стилістиці та барвах.

14 вересня 19:00

ROOF

Січових Стрільців 37-41

Комментарии