Поиск

Винахідники придумали окуляри, що захищають від зовнішньої реклами

Винахідники придумали окуляри, що захищають від зовнішньої реклами

Що менше реклами в житті, то краще.

Так подумали у каліфорнійському стартапі IRL Labs та створили окуляри, що працюють за принципом AdBlock.

Про це повідомляє tokar.ua, передає Соцпортал.

Тобто, за інформацією автора, вони приховують від очей рекламні оголошення.

- Але роблять вони це у реальному житті. Ідея цього фільтра так сподобалася користувачам, що на Kickstarter гаджет вже зібрав грошей у кілька разів більше, ніж було потрібно, - відзначив автор.

Ще недавно телефони кріпилися до стіни, телевізори важили стільки, скільки холодильники, а комп’ютери були розміром із мікроавтобуси.

Та згодом усе змінилося. У світі з’явилося безліч моніторів.

Наприклад, згідно з інформацією NY Times, американці 11 годин на день дивляться в різноманітні екрани — зазначають винахідники.

- Тому окуляри IRL Glasses мають відновити баланс. Так, менше екранів не стане, та тепер люди матимуть вибір — чи дивитися на те, що їм показують, чи ні, - зауважив він.

З одного боку, IRL Glasses працюють як звичайні сонцезахисні окуляри, що захищають від ультрафіолетового випромінювання. З іншого — спеціальне поляризаційне покриття блокує світло LED- та LCD-екранів. Тому монітор, якщо дивитися на нього крізь ці окуляри, здається вимкнутим.

Дизайн IRL Glasses відсилає до стрічки «They live» («Чужі серед нас») — за сюжетом окуляри дозволяли головному герою бачити, що насправді ховається за рекламою, а це були маніпулятивні лозунги («Підкоряйся», «Споживай», «Одружуйтеся та плодіться», «Жодних незалежних думок», «Дивіться телевізор» тощо). Окрім цього, можна було побачити прибульців, що виглядали як люди. Але це зовсім інша історія.

IRL Glasses працюють лише під певним кутом. Якщо перевернути їх на 90º, то вони вже не зможуть допомогти. Також не всі екрани, зокрема дисплеї смартфонів, можна «вимкнути». Розробники хочуть це виправити у майбутніх моделях.

Читайте також: Чергові поради від Супрун: Як зберегти здоров'я очей

Комментарии