Поиск

Військовий кадровик вимагав хабар за службу в Африці

За включення до миротворчої місії в Конго військовослужбовець кадрового центру ЗСУ вимагав та отримав 25 000 гривень.

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

- 04.06.2018 за процесуального керівництва військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України безпосередньо після одержання частини неправомірної вигоди в розмірі 22 500 гривень затримано військовослужбовця - менеджера відділу кадрового центру Збройних Сил України.Затримання проводилось спільно із слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводження Управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Нацполіції України в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, - йдеться у повідомленні.

Установлено, що вказана службова особа у травні 2018 року вимагала від громадянина України неправомірну вигоду в розмірі 25 000 гривень за призов на військову службу та включення останнього до складу підрозділів Збройних Сил України в Українському миротворчому контингенті в Демократичній Республіці Конго.Суму неправомірної вигоди хабарник отримав двома частинами, а саме: 01.06.2018 – у розмірі 2 500 грн. та 04.06.2018 – у розмірі 22 500 грн., що задокументовано під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Неправомірну вигоду у затриманого вилучено.На даний час затриманому готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання до суду про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та про відсторонення останнього від займаної посади.

Раніше, як передавав Соцпортал, стало відомо, що у очільника ГПУ Юрія Луценка працюють 4 прокурори, які за часів президента-втікача Віктора Януковича в судах представляли обвинувачення проти нього.

Комментарии