Поиск

Військовий експерт: США ніколи не поступляться Росії

Войовничі заяви Держсекретаря США Тіллерсона щодо Росії – це мова дипломатії. США зайняли жорстку позицію, тому що всередині країни зближення з РФ викликає незадоволення. І Україна повинна це використати. Таку думку висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Як нагадує експерт, Тіллерсон після зустрічі з Лавровим також заявив, що є прорив у перемовинах з Росією. Тому, вважає Снєгирьов, швидше за все, певна модальність між США і РФ щодо подальших дій на Донбасі узгоджена. Інше питання, про які поступки як з боку Вашингтона, так і з боку Москви, могли домовитися?

-Невідома ціна поступок. Питання Сирії чи КНДР? Та, швидше за все, України. США і Захід у цілому розглядають примирення на Донбасі в контексті мінських домовленостей. Тобто їхньої політичної частини. Спецпредставник США Волкер заявив, що Україні треба готуватися до прийняття закону про загальну амністію і проведення виборів,– зазначає експерт.

Водночас Дмитро Снєгирьов переконаний, що США не підуть на поступки Росії і не скасують санкції. Тіллерсон, Волкер і сам Трамп враховують внутрішні настрої у США. І Тіллерсон, на його думку, це розуміє, коли говорить, що санкції не знімуть, поки Росія не піде з Донбасу і Криму.

-Всі спроби Росії побудувати біполярний світ у США розглядатимуть, як замах на американську гегемонію. США звикли до ролі світового арбітра. І піти на поступки Росії в цьому питанні розцінюватимуться як поразка, втрата американської ідеї, – наголошує Снєгирьов.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі пояснив, чому Путін боїться Кучму.