Військові самовільно вирішили зруйнувати унікальну пам'ятку природи - прокуратура

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Військові самовільно вирішили зруйнувати унікальну пам'ятку природи - прокуратура
13:59, 14.07.17
Соцпортал

Навчання у НПП «Меотида» проводились без жодних погоджень.

Як ми повідомляли, прокуратурою Донецької області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом пошкодження природно-заповідного фонду, де під час військових навчань, що несанкціоновано проводились на території національного природного парку «Меотида», військові зруйнували гранатометами найкрасивішу скелю в урочищі «Половецький степ».

Скеля знаходиться неподалік с. Захарівка, на березі р. Берди, по якій проходить межа Донецької і Запорізької областей. Скеля, з усією природною рослинністю, серед якої багато видів занесені до Червоної книги України, практично повністю зруйнована.

Як повідомила нас Зеленоярська сільська рада, в межах якої знаходиться несанкціонований військовий полігон, нею також не було надано жодних погоджень на проведення навчань. Разом з тим, місце стрільб є популярним туристичним об’єктом в околицях села. Його відвідують туристи, по руслу р.Берда відбуваються сплави на байдарках, навколо скелі місцеве населення випасає худобу. Таким чином, навчання не лише є грубим порушенням законодавства про природно-заповідний фонд України, а й суттєво наражають набезпеку життя багатьох людей.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне