Поиск

Вийшла лінійка гендерно-нейтральних Барбі. Дитина зможе сама обрати гендерні ознаки кожної ляльки

У лінійці шість Барбі з різними відтінками шкіри, двома варіантами зачісок і різним одягом

Компанія Mattel, яка займається виробництвом Барбі, випустила лінійку гендерно-нейтральних ляльок. Лінійка отримала назву Creatable World («творити світ»). У ній шість ляльок з різними відтінками шкіри без яскраво виражених гендерних ознак.

У комплекті з кожною лялькою йдуть два види перук: коротке волосся «під хлопчика» і довгі локони, а також два комплекти одягу - з брюками або спідницею. Як заявили в компанії, це дозволить дітям самим обирати, з ким їм сьогодні грати.

«Іграшки відображають нашу культуру, і, оскільки світ все більше розуміє важливість інклюзивності, ми вирішили, що настав час створити лінійку ляльок без стереотипів», - сказала Кім Калмон, перший заступник голови Mattel Fashion Doll Design.

У компанії також відзначили, що ця лінійка була створена за участю групи експертів, до якої увійшли педіатри, психологи, батьки і діти.

Раніше виробників іграшок, в тому числі і Mattel, не раз критикували за випуск гендерно-орієнтованих іграшок, які, на думку активістів, зміцнюють у свідомості дітей гендерні стереотипи. Також активістки критикували Барбі за неприродність фігури, через що, за їхніми словами, дівчатка починали худнути і доводили себе до анорексії. В результаті фігуру Барбі змінили.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии