Поиск

​Відому мережу звинуватили в невиконанні умов гарантії

Мережа магазинів побутової техніки “Фокстрот” відмовилась надавати клієнтові телевізор на час, поки його власний, придбаний близько одного року тому, ремонтують по гарантії. Втім, тимчасова заміна несправного товару, на який діє гарантія, передбачено законом.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав користувач Karim Naser.

“Рік тому купив у них телевізор Sony, продавці вмовляли купити екстрагарантію на 2 роки. Знаючи, як часто рівно через рік “летять” матриці в електроніці, закупленої і ввезеної в Україну незрозуміло як, я погодився. Рівно через рік і чотири місяці на матриці з'явилися плями. Есктрагарантія знайшлася, подзвонив в підтримку. Мені сказали підготувати для чогось ксерокси купи документів (причому ця гарантія видавалася у вигляді пластикової карти зі штрих-кодом), і чекати дзвінка з сервісного центру в найближчі 3-4 дні. Я, на всякий випадок, уточнив, чи надають вони заміну в разі, якщо прилад забиратимуть? Мені сказали так, існує обмінний фонд. Через пару днів мені зателефонували з сервісного центру, знову наполегливо просили підготувати ксерокси моїх особистих документів і чеків, при цьому картка виявилася взагалі не потрібна. На моє запитання про тривалість ремонту відповіли, що 3-4 тижні. Коли я став з'ясовувати про заміну телевізора на час ремонту переключили на керівництво, яке в особі Андрія Смирнова (довгий час не погоджувався представитися) пояснило, що на другий рік гарантії заміну вони не пропонують”, - пише чоловік.

Користувач також розмістив переписку з представником “Фокстроту”, який наполягає, що тимчасова заміна товару здійснюється лише на підставі гарантії від виробника. А додаткова гарантія після року передбачає лише ремонт.

Втім, Karim Naser підкреслює, що під час покупки додаткової гарантії про ці нюанси його не попереджали, а відповідно до закону України “Про захист прав споживачів” гарантійні зобов’язання включають все обіцяне рекламою. За ненадання чіткої інформації про виконавця гарантійних зобов’язань передбачена адміністративна відповідальність.

Комментарии