Поиск

Відомий журналіст розповів історію про свавілля бойовиків ДНР

Бойовики так званої Донецької народної республіки ("ДНР") продали жителю окупованого Донецька "віджатий" автомобіль, а потім забрали його назад.

Про це в своєму блозі повідомив відомий український журналіст Денис Казанський.

-Інформація для нас дуже важлива, оскільки дозволяє зрозуміти, в якому безправному становищі опинилися "звільнені" Росією жителі Донбасу і як над ними знущаються люди, які називають себе захисниками Донбасу,

- зазначив він.

Казанський уточнив, що інцидент стався ще в 2015 році. При цьому потерпілий на ім'я Денис два роки намагався добитися справедливості в так званих "судах" та "правоохоронних органах" "ДНР", але виявилося, що "поліція ДНР" заодно з злочинцями.

-Просто бісить весь цей цирк! На кожному розі кричать, як у "ДНР" все добре, як в Україні погано, а самі, с*ки, що творять! Я ж не мажор, тачку мені ніхто не подарував, це простий "Ланос", а не "Мерс" якийсь! Навіщо ви, тварюки, у простих людей відбираєте!,

- заявив Денис.

Так, в березні 2015 він за дорученням купив 6-річний Ланос в іншого донеччанина - Олександра Підгірника за 3500 доларів. Через місяць Головченко побачив Підгірника у військовій формі в компанії "Гіві" і інших бойовиків "ДНР", після чого закралися підозри з приводу походження машини.

Документи виявилися підробленими. Експертиза дала висновок, що бланк техпаспорта оригінальний, але записи в ньому нанесені струменевим принтером, в порушення процедури.

При цьому "поліція ДНР" вилучила в якості речових доказів документи і машину, але не видала Денису ніяких протоколів або розписок про вилучення транспортного засобу. Порушувати кримінальну справу про шахрайство і притягати до відповідальності Підгірника поліція відмовилася, натомість справу порушили тільки за фактом підробки бланка.

Як повідомляв Соцпортал, бойовики обстріляли ділянку, де перебував патруль ОБСЄ.

Комментарии