Поиск

Відомий спортсмен проведе у Києві семінар із скандинавської ходьби

7,8,9 грудня 2018 року в місті Києві відбудеться освітній семінар з підготовки інструкторів зі скандинавської ходьби за міжнародною ліцензією ONWF. Тренером викладачем семінару виступить Марко Кантанева - президент міжнародної федерації ONWF, магістр спортивних наук (Фінляндія), засновник скандинавської ходьби, повідомляє Соцпортал.

Пройшовши навчання на семінарі, за методикою Original Nordic Walking (ONW), учасники зможуть приєднатися до найбільшої спільноти тренерів і любителів скандинавської ходьби в усьому світі. Тренери отримають активну підтримку клубу, що представляє федерацію в Україні (Let’s Go) і федерації ONWF.

Хто може стати учасником семінару?

Будь-яка людина, що веде здоровий спосіб життя або хоче його вести, або цікавиться новими методами профілактики захворювань і підтримки здоров'я та гарної фізичної форми. Людина, яка хоче просувати здоровий спосіб життя за допомогою скандинавської ходьби. Вік не має значення.

В рамках семінару учасники можуть отримати членство та ліцензію інструктора міжнародної федерації, що відкриває можливості для проведення занять за єдиними стандартами в усіх країнах світу.

Підготовчий семінар це один з етапів розвитку скандинавської ходьби в Україні. Це дозволить в 2019 році в у квітні провести Міжнародний Кубок зі скандинавської ходьби, один з кубків, що також будуть відбуватися в Європі.

Також відбудеться круглий стіл за участю регіональних представництв і президента міжнародної федерації скандинавської ходьби щодо розробки стратегії розвитку скандинавської ходьби в Україні на період 2019-2020 роки.

Довідка: ONWF – Original Nordic Walking Federation, міжнародна федерація, що заснована в 1997 році у Фінляндії Марко Кантанева. Федерація розвиває рух скандинавської ходьби в усьому світі з метою збереження повноцінного здоров'я людей і об'єднання їх ідеєю здорового способу життя. На даний момент в світі 14 мільйонів людей ходять зі скандинавськими палицями.

Комментарии