Поиск

Відома українська співачка підтримала заборону хутряних ферм

Відома співачка Христина Соловій підтримала підтримала вимогу заборонити хутряні ферми.

заборона хутряних ферм

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на UAnimals.

- Це Борсук. Ми познайомились на антихутряній акції за ініціативи UAnimals.Борсук повен любові та ніжності. Фото не передають весь об’єм...Якщо у Вашій домівці і в серці знайдеться місце для нього, то світ стане кращим на одного щасливого кота і його любого друга.Знаю, серед Вас є багато небайдужих і тих, кому не треба вчитись #бутилюдьми/ Пишіть мені. Борсук дуже чекає, - розповіла вона на своїй сторінці у фейсбук.

Як відомо, в цю неділю, 24 лютого в Києві відбулась Всеукраїнська антихутряна акція "Знімай хутро назавжди!". В цей самий час за ініціативою гуманістичного руху UAnimals подія пройшла в 10 містах країни: від Львова до Дніпра, від Тернополя до Одеси.

До гуманістичної акції в Києві долучилися не тільки сотні киян, але й співачка Христина Соловій, дизайнерка Світлана Бевза та музиканти Vivienne Mort та ЦеШО.

Учасники об'єдналися навколо трьох основних цілей:

  • 1. Закликати людей відмовитися від натурального хутра і врятувати сотні тварин від болючої смерті;
  • 2. Звернутися до парламентарів із закликом підтримати законопроект "хутроoff" 10019 про заборону хутряного виробництва в Україні;
  • 3. Надихнути дизайнерів та магазини відмовитися від використання та продажу кривавого матеріалу.
- Ми закликаємо бути відповідальним перед світом, своїми дітьми та онуками, тому що від шкоди, яка завдається хутряним виробництвом екології, будуть страждати наступні покоління, а біль, який ти завдаєш тваринам, фінансуючи криваву сферу, виміряти просто неможливо - каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук - Давайте разом зробимо важливий гуманістичний крок і зрозуміємо, що одяг має бути створений з чогось, а не когось.

Варто зазначити, що хутро все більше зникає зі світових подіумів. На сьогоднішній день від використання жорстокого матеріалу, серед інших, відмовилися світові бренди Gucci, Michael Kors, Furla, Jimmy Choo, Stella McCartney, Ralph Lauren, Armani Group, Hugo Boss і Calvin Klein. В Україні перемовини із дизайнерами веде UAnimals.

Як член світового Fur Free Alliance гуманістичний рух домовився про відмову від використання натурального хутра з брендами: Andre TAN, BEVZA, ELENAREVA, Bobkova, Ksenia Schnaider, Elena Burenina, SAYYA, IVANOVA, ARTEMKLIMCHUK, PRZHONSKAYA.

Крім того, нагадаємо, що:

Комментарии