Поиск

Віднині набувають чинності нові правила маркування харчів – що зміниться

Від сьогодні в Україні заборонено використовувати інформацію, зокрема, і щодо продуктів харчування, яка може ввести споживачів в оману.

харчі, маркування,

Про це пише видання УНН.

Як ідеться у повідомленні, віднині набуває чинності Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Цей документ, ухвалений парламентом у грудні торік, встановлює правові та організаційні засади надання споживачам інформації про харчі, щоб забезпечити високий рівень захисту здоров’я українців і задоволення їхніх соціальних та економічних інтересів.

Так, законом заборонено використовувати інформацію, яка може ввести споживача в оману. Така заборона поширюється і на рекламування та представлення харчових продуктів.

Закон, який вступає у дію віднині, також встановлює вимоги до забезпечення розбірливості інформації, зокрема, до мінімального розміру шрифту, яким надається обов’язкова інформація про харчовий продукт; надання споживачеві інформації стосовно того, чи харчовий продукт заморожували і розморожували.

У документі йдеться і про запровадження однакових вимог до надання інформації про харчові продукти, продаж яких здійснюється дистанційним способом, зокрема із застосуванням засобів дистанційного зв’язку, та харчових продуктів, які продаються у магазині.

Про секрети здоров'я і молодості читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі

Комментарии