Поиск

Відкрито реєстрацію на благодійну дистанцію Intersport Run UA

Збір благодійних коштів став невід’ємною частиною бігових заходів компанії Run Ukraine. Щорічно під час заходів в рамках Run Ukraine Running League, окрім спортивної складової присутня й благодійна, мета якої - зібрати кошти та залучити громадськість до вирішення конкретної проблеми.

Цього року учасники благодійного забігу на 2 км Intersport charity run під час Intersport Run UA збиратимуть кошти на обладнання для інтенсивної терапії дітей з різними важкими захворюваннями: після нейрохірургічних операцій, важких травм, онкохворих, новонароджених з різними патологіями, а саме на інфузійні насоси для відділення інтенсивної терапії в НДСЛ ОХМАТДИТ.

Без цих приладів неможливо виходжування важкохворих дітей. Інфузомати дозволяють з високою точністю по краплях з заданим ритмом вводити ліки. Вони роблять все автоматично, не втомлюються і не збивається з рахунку. Комп'ютер сам вираховує за вагою та віком дитини дози і швидкість вводиться в дитячий організм ліки, сам контролює і регулює подачу розчину зі шприца. Крім того, інфузійний насос дає можливість додати дозу з одного, другого, третього флакона, з'єднати всі разом, що також важливо в процесі інтенсивної терапії. Такий прилад дозволяють лікарям отримати очікувані результати лікування, а дітям зменшити тяжкі наслідки введення хіміопрепаратів.

Вартість даного обладнання складає 200 000 гривень. Долучитись до збору коштів може кожен охочий вже зараз, зареєструвавшись на благодійний забіг 2 км на Intersport Run UAякий відбудеться 9 вересня. Уся вартість стартового внеску піде на благодійність.

Цього року під час трьох бігових подій Run Ukraine Running League учасники благодійної дистанції зібрали 180 525 грн. на реабілітаційне обладнання лікарень тих міст, у яких проходили заходи:

  1. під час 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon було зібрано 120 000 грн. для ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України;
  2. під час 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon - 48 200 грн. для обласної дитячої клінічної лікарні;
  3. під час 3rd Molokiaya Lviv Half Marathon - 12 325 грн. для обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи.

На черзі відкриття благодійних дистанцій на такі події:

Наразі також відкрита реєстрація на благодійну дистанцію 2 км в рамках 3rd Odesa Half Marathon.

У 2018 році компанія Run Ukraine обрала напрямок над яким планує працювати не один рік. Це будуть не лише збори коштів, це - закладення фундаменту, що допоможе розвивати здорову та спортивну націю.

Партнер благодійної дистанції - Всеукраїнський благодійний фонд "Крона".

Комментарии