Поиск

Вибори у ВР: Тимошенко і Тарута на вибори підуть разом

"Основа" Тарути на вибори до Верховної Ради піде в складі "Батьківщини" у формі коаліції. Про це заявив Тарута.

Тарута

Лідери партій вирішили, що у виборчий список "Батьківщини" включать представників "Основи". ухвалила рішення про спільне з "Батьківщиною" участі у позачергових парламентських виборах і формування спільного виборчого списку. Воно було прийнято на партійному з'їзді "Основи" у п'ятницю, 31 травня, повідомляє прес-служба політсили.

За словами Сергія Тарути, партіям належить об'єднати ідеологічні платформи в питаннях, що стосуються "економіки і відновлення миру".

Крім загального списку, партії мають намір погодити висунення кандидатів у мажоритарних округах.

Тарута дав зрозуміти, що після виборів "Батьківщина" розраховує на формування коаліції з пропрезидентською партією "Слуга народу" на умовах прем'єрства Тимошенко.

Лідет "Основи" заявив:

Володимиру Зеленському як молодому політику для швидких позитивних зрушень потрібен досвідчений і компетентний прем'єр-міністр.

Раніше Юлія Тимошенко заявила, щоїї партія не буде єднатися ни з ким, однак готова до співпраці з політсилами, які підтримують її програму. За словами Тимошенко, вона хоче "допомогти новому президенту" Володимиру Зеленському і не перебуває в опозиції до нього.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии