Поиск

Вибори до Європарламенту: Європу затопила хвиля фейків з ФСБ

Європейську частину соцмереж "затопила хвиля фейкових новин", які сіють ненависть серед людей та провокують погроми та насильство. Політики підозрюють ФСБ та їх спецтролів.

тролі фсб

Відеокліпи і фейкові публікації розраховані на невибагливого користувача - йому дають спожити те, що він хоче. Європу затопила хвиля брехні та ненавесті до влади, як це було під час президентських перегонів 2019 року. Європейські фахівці галузі вважають, що це робота ФСБешних тролів, які хочуть привести до влади правоекстримістських політиків, що утримуються на кошти Кремля.

Це подається під соусом боротьби за краще майбутнє, права людини та збереження моральних цінностей і устоїв. Все це відбувається на тлі майбутніх виборів в Європарламент. Той, хто виробляє фальшивки, ставить своєю метою будь-яким способом посіяти розбрат між людьми.

В опублікованій в середу, 22 травня, доповіді американської неурядової організації Avaaz кажуть, що перед виборами в ЄС мільйони європейців піддаються ультраправій пропаганді в Facebook. Активісти стверджують, що їх дослідження викликало "безпрецедентну" чистку соціальної мережі.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии