Поиск

Верховна Рада ще на рік продовжила мораторій на продаж землі

Мораторій буде діяти до 1 січня 2020 року. Відповідне рішення на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради підтримав 231 парламентар.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

Верховна Рада ще на рік продовжила мораторій на продаж землі

Верховна Рада України ухвалила законопроект №9355-5, яким продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення ще на рік - до 1 січня 2020 року. "За" відповідне рішення проголосувало 231 народних депутатів.

Таким чином депутати заборонили купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб. Усі угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), є недійсними вже з моменту їх укладання.

Як йдеться в пояснювальній записці до законопроекту, продовження мораторію дозволить врегулювати за цей час на законодавчому рівні процедуру обігу земель сільськогосподарського призначення та розробити необхідні нормативно-правові акти для введення сільськогосподарських земель в економічний обіг.

Нагадаємо, українцям спростили можливість перепланування житла.

Комментарии