Поиск

Великий брат буде стежити за ними. Нардепи під наглядом штучного інтелекту.

Комп'ютерну програму, яку будуть використовуватися для виявлення аномалій у голосуванні депутатів, уже назвали Великим братом

Партія Слуга народу має намір використовувати у Верховній Раді програмне забезпечення із застосуванням технологій штучного інтелекту, щоб відстежувати аномалії під час голосувань народних депутатів і уникнути політичної корупції.

Про це заявив новообраний нардеп ві д СН Давид Арахамія, повідомляє в неділю, 4 серпня, Інтерфакс-Україна.

"У парламенті є ймовірність появи груп впливу. Це динамічна картина. Будуть, напевно, спроби корупції у групах. Є такі традиції парламентські. Ми за цим можемо не встежити. ... Наше завдання - з ними боротися. Штучний інтелект повинен їх виловити, тому застосуємо таку технологію", - зазначив Арахамія.

За його словами, технології штучного інтелекту реагуватимуть на "аномальну" поведінку парламентарів.

"Як це працює. Система безперервно аналізує голоси, результати голосування, і виявляє патерни, всі аномалії від патернів підсвічує. Умовно кажучи, ви два місяці голосували так, а потім раптово дев'ять чоловік голосують за трохи іншим сценарієм. Не в тому сенсі, що всі, як один, а якщо голосування відрізняється від звичайного", - розповів він.
"Вона (система - ред.) підсвічує і каже: ось ці люди, розбирайтеся. Вона не класифікує причину. А відзначає аномалію. А тепер бери і працюй із цією аномалією", - пояснив Арахамія.

Він також зазначив, що в команді цю систему назвали Великий брат.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии