Поиск

Вчені знайшли динозавра-карлика

За твердженням науковців, слід, який вони знайшли у Південній Кореї, може належати динозавру, який своїми розмірами не перевищував розмірів горобця.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Урядовий кур’єр.

Зокрема, у публікації наукового видання Scientific Reports йдеться, що сліди, знайшли в формації Чинджу, і вони нагадують відбитки лап невеликої пташки, але деякі особливості слідів вказують на те, що господарем лап був все-таки динозавр. Правда – дуже маленький.

Вчені знайшли динозавра-карлика

- Ми бачимо відбитки тільки двох кігтів, тобто, сліди були залишені якимось невідомим науці раптором. Інші особливості слідів теж вказують на динозаврів – швидше за все, це був хижий двоногий ящір з сімейства дромеозаврід, – розповідає палеонтолог Ентоні Роміліо.

При цьому, вчений відзначає, що мініатюрний розмір слідів вражає уяву – істота, яка залишила їх, було не більшою за горобця.

Вчені, втім, не знають, чи були сліди залишені дорослим динозавром, або це все-таки дитинча.

- Ймовірно, мова все ж таки йдеться про незрілу особину. Тому що важко уявити собі такого маленького дорослого динозавра. Але якщо істота була дорослою, то це, очевидно, найменший динозавр у світі, – каже Ентоні Роміліо.

Нагадаємо, риби Амазонки змушені їсти пластик.

Комментарии