Поиск

Вчені встановили приблизний вік гробниці Ісуса Христа

Дослідникам з Афінського національного технічного університету вдалося уточнити час створення печери в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі.

Виявилося, що печера була створена на 300 років пізніше смерті Ісуса. Таких висновків вчені дійшли, проаналізувавши вапняний розчин зі стін печери.

Дослідники зробили висновок, що вапняний розчин було виготовлено у 345 році нашої ери. Дата відповідає правлінню Костянтина I, римського імператора, який навернувся в християнство і оголосив його офіційною релігією імперії. З цього моменту християнство стало активніше поширюватися.

Як метод дослідження вчені використовували оптично стимульовану люмінесценцію. За допомогою цього методу можна досить точно визначити момент часу, коли досліджуваний матеріал востаннє був на світлі.

Поки залишається неможливим абсолютно точно сказати, яка саме гробниця належала Ісусові з Назарету, Церква Гробу Господнього в Єрусалимі залишається найбільш широко визнаним місцем поховання Христа.

Гробниця була відкрита для публіки вперше за багато століть в жовтні минулого року, коли вчені почали відновлювати храм, який закривав місце поховання.

Як повідомляв Соцпортал, археологи відкопали в Узбекистані маленьке містечко.

Комментарии