Поиск

Вчені розповіли про жахливі наслідки ядерної зими

На думку деяких науковців, ядерна зима триватиме не менше 10 років иа винищить майже усе людство.

Вчені розповіли про наслідки ядерної зими

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

За словами вчених, при несприятливому розвитку подій через 5 років після ядерної зими на планеті залишиться близько 10% населення.

Учені не заперечують, що на сьогодні існує загроза ядерної війни. Змоделювавши наслідки Третьої світової, вони зробили висновок, що причиною загибелі кількох мільярдів людей стануть не стільки ядерні атаки, а їх наслідки. Коли густий смог від згорілих міст підніметься в атмосферу Землі і заблокує шлях сонячним променям, ось тоді й настане справжній Апокаліпсис, він затягнеться майже на 10 років.

За словами наукового працівника з Університету Аляски у Фербенксі (США) Давида Денкенбергера, у людства є два сценарії розвитку подій, перший: запастися харчами на цей період, і другий — спробувати розробити технології, при яких не потрібне світло. Саме останній може вселити людям надію на виживання. За словами Давида Денкенбергера, одні з перших ресурсів, що дозволяють вижити під час ядерної зими, — морські. А точніше, водорості, які не вимагають багато світла, і це означає, що кормова база для риб, молюсків і ракоподібних вже є.

Як відомо, людина в середньому отримує близько 17% тваринного білка, вживаючи саме ці продукти.

Наступне джерело живлення — це деревина, якої буде дуже багато після того, як Сонце «згасне». Її можна використовувати для вирощування грибів, а ще годувати нею велику і не дуже велику рогату худобу.

Також з цього матеріалу можна «добувати» цукор, правда, використовуючи хімічну обробку. Наступною на черзі виявилася біомаса, яку можна отримати з опалого листя, а також бактерії.

Останні вживають в їжу метан і на виході можна отримати білий кристалічний порошок. Вчені закликають світових лідерів тримати ситуацію під контролем і не доводити планету до критичної точки, де кожен буде готовий вбити заради прожитку.

Нагадаємо:

Комментарии