Поиск

Вчені підтвердили: рослинне харчування корисне для серця

Результати показали, що ймовірність зіткнутися з серцево-судинним захворюванням на 16% менше у людей, які харчуються переважно рослинними продуктами

Нове дослідження, опубліковане в журналі Американської кардіологічної асоціації, довело, що рослинне харчування знижує ризик серцево-судинних захворювань у людей середнього віку. Раніше вчені вже дійшли висновку, що раціон, що складається з овочів, бобових, горіхів і цільнозернових продуктів, зменшує ймовірність захворіти серцевою недостатністю на 40%. Вегетаріанська ж дієта знижує ризик смерті від серцевих захворювань на той же відсоток.

Провідним автором нового дослідження виступив Кейсі М. Ребхольц, доктор філософії і доцент епідеміології в Школі громадської охорони здоров'я імені Джона Хопкінса в Балтіморі. Вчений і його колеги зібрали дані 12 168 осіб середнього віку - вони брали участь в дослідженні ризику розвитку атеросклерозу з 1987 по 2016 рік.

Результати показали, що ймовірність зіткнутися з серцево-судинним захворюванням (інфаркт міокарда, інсульт, серцева недостатність) на 16% менше у людей, які харчуються переважно рослинними продуктами. Серед тих, у кого в раціоні було найбільше рослинної їжі, була на 25% знижена смертність з усіх причин і на 32% - серцево-судинна смертність. При цьому Ребхольц зазначив, що повністю відмовлятися від продуктів тваринного походження необов'язково.

Головний науковий і медичний працівник Американської кардіологічної асоціації Маріелла Джессап не брала участі в дослідженні, але також зазначає, що раціон повинен не просто складатися з рослинної їжі, але і бути багатим поживними речовинами і не містити багато цукрів, натрію (солі), холестерину, насичених і трансжирів. Наприклад, краще вибирати необроблені свіжі фрукти, овочі і злаки замість картоплі фрі і піци з цвітної капусти з сиром, які хоч і є рослинними, але мають низьку поживну цінність і насичені натрієм.

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии