Поиск

Дослідники з США прийшли до висновку, що сон на природі може бути корисний і він може вирішити порушення сну, в цілому

При цьому, для того, щоб користь від сну на природі була відчутною, слід провести близько тижня на свіжому повітрі. Через шість-сім ночей людина починає спати набагато краще, а також багато інших процесів в його організмі нормалізуються і стабілізуються. Вчені кажуть, що тиждень на природі допоможе відновити здоровий сон.

Як передає видання Current Biology, пише МедикФорум, учені з'ясували, що за містом варто провести не менше тижня, щоб відчути благотворний вплив на психіку людини. Через цей проміжок часу людина відчуває, що його самопочуття стабілізується.

В цілому, вчені відзначають, що відпочинок за містом протягом тижня, наприклад, в наметі за природним ритмом допоможе відновити здоровий сон, а також позитивно позначиться на стані здоров'я в цілому. Такий вид дозвілля позитивний не тільки для тіла, але і для психіки людини.

Вся справа в тому, що на природі людина живе по природному біологічному циклу. Вона проводить досить часу на сонці, а також лягає спати, коли сонце йде. За словами медиків, це важливо для нормального функціонування організму, якщо збільшити вплив денного світла і скоротити вплив електричного освітлення вночі.

Медики додають, у цей час важливо не користуватися смартфонами і ліхтариками.

Про секрети здоров'я і молодості читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі

Комментарии